درباره ما

  • امروزه بر همگان روشن است که پیشرفت تکنولوژی به صورت لحظه ای صورت می‌گیرد و روزانه شاهد افزایش تعداد صنایع و حرفه‌هایی هستیم که به تکنولوژی وابسته می شوند. از طرفی پیشرفت‌های ارتباطی امروزه به شکلی است که عصر حاضر را عصر ارتباطات نام گذاری کرده‌اند. اینترنت و تکنولوژی در جهت افزایش سطح دسترسی و آسان شدن کارها قدم بر می‌ دارند و بی شک در زندگی همه ما نقش خود را پیدا کرده‌اند. کاهش هزینه‌ها و افزایش کارایی از مهمترین ویژگی‌های پیشرفت تکنولوژی و اینترنت می باشند. ما امروز در دیجیتال لند، دروازه های ورود‌ به عصر تکنولوژی را به روی‌ شما‌ همراهانمان‌ می گشاییم تا در راستای تحقق نیازها و‌ همچنین علاقه مندی های شما در کنار هم قدم برداریم.
     
  • فروشگاه اینترنتی دیجیتال لند در سال 1389 فعالیت خود را در بستر اینترنت با فروش کالاهای حوزه ی آی‌تی آغاز کرد و اساس کار را به اطلاع رسانی دقیق درباره‌ی مشخصات فنی و ظاهری دیوایس‌های الکترونیکی به مشتریان قرار داد تا امکان بررسی دقیق و همچنین مقایسه آسان را برای کاربران فراهم کند. در سال 1398 بخش لوازم تحریر و بخش فانتزی با دسته بندی های متنوع را در راستای افزایش خدمات به مشتریان خودمان به وب سایت اضافه کردیم تا در عصر دیجیتال در سایه ی دنیای پر از‌ رنگ  لوازم فانتزی بتوانیم تمامی سلیقه ها‌ را پوشش دهیم و استفاده از این اقلام را برای تمام‌ سنین میسر و جذاب‌ کنیم و در همین راستا در سال ۱۴۰۱ با دریافت مجوزهای لازم بخش محصولات آرایشی و بهداشتی در دیجیتال لند موجود شدند و ما در این عرصه نیز بهترین محصولات را در اختیار شما قرار می دهیم.

  • فروشگاه اینترنتی دیجیتال لند دارای نماد اعتماد الکترونیک از مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت، معدن و تجارت می‌باشد و بالاترین سطح امنیت را برای خرید کاربران ایجاد کرده است. ما از همان ابتدا با در نظر گرفتن نیازهای کاربران همواره در جهت بهبود فرآیند خرید، تلاش خود را به کار گرفته‌ایم و هر روزه با بروز رسانی های خود به سمت هدف اصلی که "خرید آسان و امن" می باشد در حال حرکت هستیم.