روش های پرداخت

در پایان فرآیند خرید کاربر می بایست روش پرداخت را با توجه به شرایط خود انتخاب کند به طور کلی نحوه‌ی پرداخت به دو روش پرداخت اینترنتی و پرداخت در محل صورت می گیرد. لازم به ذکر است که سفارش‌هایی که به وسیله‌ی خدمات باربری برای مشتریان ارسال می‌شود و سفارش‌های بیشتر از بیست میلیون ریال را تنها از طریق اینترنتی باید پرداخت کرد. هم چنین پرداخت در محل در حال حاضر تنها برای شهر تهران فعال می‌باشد.

 

 

پرداخت اینترنتی

  
    

فروشگاه اینترنتی دیجیتال لند دارای نماد اعتماد دو ستاره از مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت، معدن و تجارت می‌باشد و بالاترین سطح امنیت را برای خرید کاربران ایجاد کرده است. از این رو مشتریان گرامی می‌توانند با آسودگی خاطر به درگاه پرداخت الکترونیک متصل شده و با استفاده از اطلاعات کارت اعتباری خود اقدام به پرداخت اینترنتی کنند. پردازش خرید مشتریانی که روش پرداخت اینترنتی را انتخاب می‌کنند در اولویت روز قرار می‌گیرد و به همین دلیل ارسال کالا برای این مشتریان در کوتاه ترین زمان انجام می‌شود. لازم به ذکر است که سفارش‌هایی که به وسیله‌ی خدمات باربری برای مشتریان ارسال می‌شود و سفارش‌های بیشتر از بیست میلیون ریال را تنها از طریق اینترنتی باید پرداخت کرد.

پس از پرداخت اینترنتی هیچ نیازی به اطلاع دادن کاربر نیست و سیستم پردازش خرید با ارسال یک پیامک حاوی تاییده پرداخت اینترنتی، شما را مطلع می‌سازد. توجه داشته باشید که تحویل گیرنده سفارش در هنگام دریافت سفارش باید کارت شناسایی معتبر همراه خود داشته باشد.

 

راهنمای پرداخت اینترنتی

پرداخت اینترنتی توسط کارت های بانکی عضو شبکه شتاب صورت و می‌گیرد و هیچ گونه محدودیتی از طرف بانک های عامل برای پرداخت از طریق درگاه الکترونیک وجود ندارد. برای انجام خرید درگاه الکترونیک اطلاعات کارت اعتباری شما را می‌پرسد که این اطلاعات به شرح زیر می‌باشد.

 

* شماره 16 رقمی کارت

این شماره بر روی کارت درج شده است.

 

* رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)

برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاْ رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید. رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‌‏های خود پرداز وارد می‌کنید، تفاوت دارد. برخی از بانک‌ها معمولاً رمز اینترنتی را هنگام صدور کارت تحویل می‌دهند، اما کارت بیشتر بانک‏‌ها در زمان تحویل، رمز خرید اینترنتی ندارند، برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود مراجعه و کارت خود را وارد کنید و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.

 

* کد  CVV2

 این کد یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است و در پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد.

 

* تاریخ انقضا

تاریخ انقضا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود.

 

پس از تایید این اطلاعات پورتال بانک با اعلام موفقیت پردازش شما را به صفحه‌ی خودتان در فروشگاه اینترنتی دیجیتال لند منتقل می‌کند.

    

     

پرداخت در محل

 

 

لازم به ذکر است که سفارش‌هایی که به وسیله‌ی خدمات باربری برای مشتریان ارسال می‌شود و سفارش‌های بیشتر از بیست میلیون ریال را تنها از طریق اینترنتی باید پرداخت کرد. هم چنین پرداخت در محل در حال حاضر تنها برای شهر تهران فعال می‌باشد. به کاربران محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند. فروشگاه اینترنتی دیجیتال لند برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل دارند هزینه سفارش خود را هنگام دریافت آن پرداخت کنند این امکان را نیز فراهم آورده است که هزینه را هنگام تحویل گرفتن سفارش، به یکی از روش‌های زیر پرداخت کنند.

  

پرداخت با کارت بانکی در محل تحویل

تمام همکاران ما در واحد تحویل دارای دستگاه کارت خوان سیار/ POS می باشند. از این رو مشتریان گرامی می‌توانند با استفاده از کارت‌ بانکی عضو شبکه شتاب اقدام به پرداخت سفارش خود کنند..

   

پرداخت نقدی در محل تحویل

فروشگاه اینترنتی دیجیتال لند امکان پرداخت به صورت پول نقد را نیز برای مشتریان گرامی فراهم آورده است.