تضمین اصالت کالا

ضمانت اصل بودن کالا و گارانتی 

سرزمین دیجیتال اصل بودن همۀ کالاهایش را تضمین و همۀ آن‌ها را با گارانتی اصلی و گروهی را هم به در خواست مشتری بدون گارانتی عرضه می‌کند. از آنجا که سرزمین دیجیتال برای تامین کالاهای ارائه شده در وب سایت، تنها با شرکت‌های معتبر و واردکنندگان رسمی و قانونی همکاری می‌کند، مشتریان می‌توانند مطمئن باشند که کالای دارای هولوگرام و برچسب معتبر که هیچگونه دخل و تصرفی در آن صورت نگرفته و از مجاری قانونی وارد کشور شده است، را خریداری می‌کنند.
شرکت‌هایی که دارای شرایط لازم برای واردات رسمی نیستند و یا مجوز نمایندگی رسمی ندارند امکان واردات کالا را ندارند و فعالیت آنها غیرقانونی محسوب می‌شود. ذکر این نکته در اینجا لازم است که کشور سازنده روی اصالت کالا تاثیری ندارد و این برند معتبر است که کیفیت کالا را تعیین می‏‌کند. برای نمونه در حال حاضر بسیاری از کالاهای موجود در بازار ایران و سایر کشورها ساخت چین هستند و تنها به دلیل خط تولید ارزان‏‌تر است که در این کشور تولید شده‌اند.

چنانچه مشتری در هنگام خرید کالای بدون گارانتی را انتخاب نماید سرزمین دیجیتال اصالت کالا را تایید و تضمین می نماید و تا 24 ساعت مهلت تست وجود دارد ولی پس از این زمان هیچ گونه مسئولیتی متوجه فروشگاه سرزمین دیجیتال نخواهد بود . سرزمین دیجیتال پیشنهاد میکند کالاهای با گارانتی معتبر را جهت خرید انتخاب نمایید . 

خدمات پس از فروش کالاهای با گارانتی اصلی به عهده شرکت گارانتی کننده می باشد و سرزمین دیجیتال مسئولیتی در این موارد ندارد و تا احقاق حق مشتری در کنار مشتری خواهد بود .