فروشگاه اینترنتی

فروشگاه اینترنتی

فروشگاه اینترنتی شرکت آبرو پردازش کاسپین  توانایی فروش عمده و جزئی را در انواع لب تاب ها با تمامی برند ها، انواع موبایل ها با تمامی برند ها، انواع مختلف کامپیوتر های بدون کیس، انواع کامپیور ها همراه با کیس، انواع مختلف تبلت ها با تمامی برند ها، فروش تمامی ماشین های اداری، انواع مختلف تمامی کنسول های بازی با تمامی مارک های برند موجود در بازار، انواع مختلف ساعت های هوشمند، انواع تلفن های رومیزی، انواع تلویزیون ها و ... داراست. تمامی این محصولات با بهترین قطعات و لوازم های جانبی کامل را به بازار عرضه می نماییم.

فروشگاه اینترنتی

فروشگاه اینترنتی دیجیتال لند

دیجیتال لند توانسته با فروش عمده ی و جزئی انواع لوازم های دیجیتالی، به یکی از معتبر ترین شرکت ها در بین رقبای خود تبدیل شود.

شما می توانید در سایت ما تمامی برند ها را با یکدیگر مقایسه کنید بر اساس: تمامی قطعات چه نرم افزاری و چه سخت افزاری، رنگ،  قدرت در سرعت، قدرت در مقاومت، قدرت در گرافیک و پردازش .....همه ی آن ها را با هم مقایسه کنید.

همچنین ما عرضه کننده بهترین قطعات جانبی موبایل هستیم، در این شرکت قطعات به صورت کلی و جزئی عرضه می شود. قطعاتی همچون انواع هدفون ها، شارژر ها، کابل های رابط، انواع مونوپاد، انواع هدست ها با تمامی برند ها و ..... به شما مشتریان عزیز عرضه می شود.

یکی از ویژگی های خرید از شرکت ما تحویل به موقع و سریع در محل مورد نظر شما می باشد.

کافی است با ما تماس بگیرید و در خواست خود را بیان کنید تا در اسرع وقت به آن رسیدگی شود. 

تلفن :77617356 - 77617378

ایمیل :info@digitalland.ir

سامانه پیامکی : 3000649864

آدرس: خیابان انقلاب خیابان بهارجنوبی برج بهار طبقه ششم واحد 651

ساعت تماس جهت مشاوره و خرید شنبه تا چهارشنبه ساعت 10 تا 18 یکسره